ORGANIZÁTOŘI SOUTĚŽE

Mezinárodní partneři

Vždy jsme kráčeli podél těch, kteří měli jasnou vizi a viděli světlo na konci tunelu.

Se silnými a stabilními partnery se rodí ty nejlepší a nejprospěšnější věci.

Velké značky vytvářející lepší a výkonnější budoucnost automobilového světa.

PARTNEŘI PROJEKTU

Již více než 26 let spolupracuje INTER CARS se špičkovými značkami z odvětví náhradních dílů. Již téměř tři desetiletí jdeme ruku v ruce k vám, mladým mechanikům s vysokým potenciálem.

Víme, že jste budoucností tohoto odvětví a že se díky vám otáčí všechna kola. Celoevropská soutěž potřebuje partnery, kteří přesně vědí, o čem toto odvětví je, a kteří vědí, jak vám pomoci stát se nejlepšími profesionály.
ORGANIZÁTOŘI SOUTĚŽE

INTER CARS

Inter Cars je jedním z největších dodavatelů autodílů ve střední a východní Evropě. Naše produktové portfolio je velmi rozsáhlé. Kromě hlavních oborů dovozu a distribuce náhradních dílů pro osobní, užitková a těžká nákladní vozidla, nabízíme také vybavení a zařízení pro čerpací stanice, náhradní díly pro motocykly, zemědělskou techniku, speciální tuningové produkty, doplňky a doplňkové produkty pro automobily. Nabízíme produkty přibližně 500 renomovaných značek a výrobců, kteří mají na paměti kvalitu a účinnost každého ze svých produktů.

Mezinárodní partneři

ZF aftermarket

ZF Aftermarket je globálním dodavatelem originálních dílů pro automobilový aftermarket a jednou z divizí globálního technologického koncernu ZF Friedrichshafen AG, který poskytuje řešení pro osobní automobily, užitková vozidla a průmysl, čímž podporuje rozvoj mobility nové generace. ZF Aftermarket nabízí:

• prvky řízení a odpružení a také pryžokovové prvky od LEMFÖRDER,
• tlumiče, pružiny, spojky a dvouhmotová kola SACHS ,
• díly řízení, odpružení a brzd TRW,
• stejně jako komponenty značky ZF, jako jsou díly převodovek a olejové sady.

Více informací o společnosti, produktech, službách a věrnostním programu:
https://aftermarket.zf.com/en/aftermarket-portal/
http://www.zf.com

Mezinárodní partneři

BOSCH

Produkty a služby Bosch jsou navrženy tak, aby fascinovaly a zlepšovaly kvalitu života poskytováním inovativních a užitečných řešení. Bosch si během své historie na českém trhu dokázal vytvořit pozici významného výrobce a investora. Jejich produkty automobilové techniky úspěšně pronikly do našich aut, tak i čerpacích stanic a průmyslových podniků.

Široké portfolio náhradních dílů
Servis zařízení a diagnostika
Školicí střediska a servisní koncept

Mezinárodní partneři

CONTINENTAL

Continental je vaším partnerem pro globální řešení a služby pro trh s náhradními díly. Naší ambicí jakožto globální technologické skupiny a jednoho z předních dodavatelů automobilového průmyslu a výrobců pneumatik je mít vždy to nejlepší řešení pro potřeby našich zákazníků. Díky širokému portfoliu, správnou technologii, špičkovou kvalitu zaručenou od výrobce originálního vybavení a služby, které poskytují skutečnou přidanou hodnotu.
Rozsah služeb a produktové portfolio ContiTech Power Transmission Group:
· Řemenový pohon a komponenty motoru: OE kvalita našich komponentů pro řemenový pohon je první volbou pro profesionály po celém světě. Komponenty motoru s příslibem kvality Continental.
· Nástroje: Vhodné měřicí a montážní nástroje pro všechny produkty usnadňující tvrdou práci.
· Služby pro workshopy: 5letá záruka, servisní videa pro sledování a práci, produktové informační centrum PIC, technická školení a podpora prostřednictvím technické horké linky.

Mezinárodní partneři

ELRING

Ideální dodavatel pro profesionální opravy motorů. Elring nabízí komplexní portfolio těsnění, servisních dílů a tmelů vyhovujících všem požadavkům trhu. Elring vyvíjí a vyrábí komponenty pro motory, převodovky, výfukové systémy a alternativní technologie pohonu pro většinu výrobců automobilů a motorů. Inovace a profesionální dovednosti v oblasti originálního vybavení nabízejí základ pro vysokou úroveň popularity a úspěchu na celosvětovém trhu náhradních dílů. Značka Elring na trhu náhradních dílů nabízí balíček: kvalitu originálního vybavení, funkční spolehlivost a prémiovost. To zahrnuje například prodejní a technická školení, servisní informace, rozložené výkresy pro nákladní a dodávkové vozy, měsíční zpravodaje zaměřené na řešení těsnění motoru, online průvodce těsnicí hmotou, profesionální instalační videa, Elring Academy , nový výcvikový vůz a mnoho dalšího. Originální produkty Elring jsou uznávány mezi prodejci, mechaniky a zákazníky po celém světě. Tyto produkty zahrnují hlavy válců a těsnicí systémy, olejová těsnění a těsnění dříků ventilů, těsnicí hmoty a zajišťovací závity, stejně jako sady šroubů hlavy válců a kompletní sady těsnění – pro úplný a částečný servis.
Elring - Das Original" - to je ochranná známka vysoké kvality, bezpečnosti, služeb, dostupnosti a spolehlivosti.

Mezinárodní partneři

FEBI

FEBI je průkopníkem na trhu náhradních dílů. Jako rodinná společnost s dlouholetou tradicí vždy podporovala alternativy originálních náhradních dílů stejné nebo i vyšší kvality ve prospěch spotřebitelů po celém světě. Portfolio více než 40 000 technických dílů pro osobní a užitkové vozy je neustále rozšiřováno, protože na trh náhradních dílů je nutné co nejdříve přivést nové produkty. Ferdinand Bilstein je zastoupen ve více než 70 zemích buď prostřednictvím vlastních poboček, nebo prostřednictvím vybraných partnerů.

Mezinárodní partneři

MEYLE

Spolehlivý přítel. Automobilové náhradní díly MEYLE – více než 24 000 dílů pro osobní, dodávkové a nákladní automobily. Opravy spoléhají na automobilové náhradní díly MEYLE ve více než 120 zemích světa. Značka je synonymem pro vysoce kvalitní náhradní díly navržené tak, aby splňovaly požadavky trhu náhradních dílů. Produkty dostupné u specializovaných obchodníků. MEYLE dodává vysoce kvalitní spolehlivé a odolné náhradní díly pro vozidla vyrobená ve vlastních výrobních závodech a u důvěryhodných partnerů výrobců. MEYLE Vám nabízí komplexní a vysoce diverzifikovaný sortiment. Ať už potřebujete díly podvozku, hnacího ústrojí, brzdové díly, odpružení, díly chladicího systému, filtry, komponenty, elektroniku nebo senzory – MEYLE je synonymem pro vysoce kvalitní náhradní díly.

Mezinárodní partneři

SCHAEFFLER

Schaeffler je světový výrobce, prodejce náhradních dílů a opravárenských řešení v OEM kvalitě. Pod značkami LuK, INA a FAG nabízí spojkové systémy, spojkové odpojovače, díly motoru a převodovky a také podvozkové díly. Všechny komponenty jsou vzájemně optimálně sladěny a umožňují rychlou a profesionální výměnu. Dále společnost pod svou značkou REPXPERT vyvíjí komplexní služby pro čerpací stanice, jako jsou praktické workshopy a školení, speciální servisní vybavení nebo odborné webové stránky s informacemi o produktech a službách a návody k instalaci.

Mezinárodní partneři

MANN+HUMMEL

MANN-FILTER, prémiová značka filtrů pro automobilový trh s náhradními díly, nabízí inovativní řešení pro nové náročné požadavky na filtraci. Jako originální vybavení v žluto-zeleném balení, ať už pro osobní automobily, užitková vozidla nebo použití v terénu: Originální produkty MANN-FILTER v originální kvalitě jsou důvěryhodné po celém světě. Vždy vybírejte Original MANN-FILTER ve 100% OE kvalitě.

Mezinárodní partneři

Valeo

Valeo Service, součást skupiny Valeo Group, je celosvětovým specialistou na automobilový trh s náhradními díly. Závazkem Valeo Service je pečovat o Vás a vozidla Vašich zákazníků (osobní automobily a průmyslová vozidla) dlouho poté, co opustí výrobní halu.

Valeo Service poskytuje celou řadu služeb, originálních náhradních dílů (OES) výrobcům náhradních dílů a příslušenství pro nezávislý trh s náhradními díly (IAM). Odbornost produktů zahrnuje: Převodové systémy, Klimatizace, Systémy stírání, Systémy osvětlení, Řízení chlazení a vzduchu, Elektrické systémy.

Mezinárodní partneři

SHELL

Shell je mezinárodní energetická společnost s odbornými znalostmi v oblasti průzkumu, výroby, rafinace a marketingu ropy a zemního plynu a výroby a marketingu chemikálií. Používáme pokročilé technologie a zaujímáme inovativní přístup, abychom pomohli vybudovat udržitelnou energetickou budoucnost. Investujeme také do energie, včetně energie z nízkouhlíkových zdrojů, jako je vítr a slunce; a nová paliva pro dopravu, jako jsou pokročilá biopaliva a vodík. Shell má dodavatelský řetězec maziv světové třídy zahrnující 32 míchacích závodů, čtyři závody na výrobu základního oleje, deset závodů na maziva a šest středisek pro skladování základního oleje GTL. Naše značky jako Helix, Rimula, Rotella, Pennzoil, Spirax, Tellus, Omala a Gadus jsou našimi zákazníky nejpreferovanějšími značkami ve svých segmentech. Shell má více než 300 vědců a inženýrů pracujících ve specializovaných technických centrech pro maziva v USA, Číně, Německu, Indii a Japonsku, kteří se věnují výzkumu a vývoji maziv a olejů. Shell Lubricants, jako přední světový dodavatel maziv, dodává zákazníkům ve více než 100 zemích přední maziva na trhu a přináší do svých produktů špičkové technologické poznatky a nabízí vám ty nejlepší receptury pro vaše vozidlo. Podle 20. vydání zprávy společnosti Kline & Company Global Lubricants: Market Analysis and Assessment 2021 si Shell Lubricants zachovává svůj status předního světového dodavatele hotových maziv již 16. rok po sobě. Shell Helix Ultra s technologií PurePlus je jediným používaným motorovým olejem od Scuderia Ferrari, BMW Motorsport a Hyundai Motorsport v uvedené závodní sérii.

Mezinárodní partneři

VARTA

Clarios – vlastník značky VARTA – největšího světového výrobce automobilových baterií a jednoho z předních světových dodavatelů originálních dílů. Clarios nabízí širokou škálu vysoce kvalitních olověných a lithium-iontových baterií pro podporu potřeb všech typů vozidel. 7 z 10 nově vyrobených vozidel se systémem start-stop vybavených systémem AGM je vybaveno systémem VARTA. Baterie značky VARTA jsou instalovány v milionech osobních a nákladních automobilů, motocyklů a karavanů. Každá baterie je výsledkem tvrdé práce a dlouholetých zkušeností inženýrů. Jsou účelově vyrobeny pro nejvyšší výkon, díky patentované mřížkové technologii PowerFrame® a více než 100 procesních a produktových parametrů měřených během výrobního procesu. Tyto automobilky pasují na VARTA: Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Ferrari, Fiat Ford, GMC, Honda, Hyundai, Jaguar, Kia, Lamborghini, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, Nissan, Opel Peugeot , Porsche, Renault, Seat, Škoda, Vauxhall, Volkswagen, Volvo

Mezinárodní partneři

NRF

NRF nebo Nederlandse Radiateuren Fabriek je již téměř 100 let předním výrobcem a dodavatelem chladicích produktů a řešení pro automobilový trh s náhradními díly, námořní, železniční a průmyslové trhy. Historie společnosti sahá až do roku 1927. Tehdy R. Bloksma Senior založil v Amsterdamu Nederlandse Radiateuren Fabriek. Továrna se zpočátku zaměřovala pouze na opravy chladičů, ale v roce 1930 NRF spustila i své výrobní oddělení. Dnes je NRF globální sítí s 8 sklady umístěnými ve strategických částech Evropy a více než 11 500 nabízeným artiklem. Portfolio produktů se neustále vyvíjí a díky uvedení senzorů nabízí NRF produkty nejen pro chlazení motoru a klimatizaci. Ve vlastních vývojových a výzkumných zařízeních se společnost neustále snaží, aby její produkty byly té nejvyšší kvality. Díky svým strategicky umístěným skladům a střediskům zákaznických služeb je NRF globálním hráčem na trhu náhradních dílů, ale také lokálním partnerem. Produkty NRF se každý den dostávají k zákazníkům ve více než 80 zemích světa. POSÍLENÍ VÝKONU.

Facebook Instagram Youtube